Tek solukta okuyabileceğiniz kitaplar. ? | Kogo Society Forum

Tek solukta okuyabileceğiniz kitaplar. ?

Clever_Princess

Yasaklandı
Üyelik
28 Eylül 2019
Mesajlar
8
Cinsiyet
Kadın ♀️
İlişki Durumu
İlişkim Yok
Burcu
Yay ♐
Tek solukta okuyabileceğiniz kitaplar. ?

Kahvenizi yanınıza alıp yağmur eşliğinde kitap okumayı sever misiniz?

Eğer cevabınız “Evet” ise tam size göre bir yazı bulmuşsunuz demektir.Belki yağmur altında olmayabilir , ama size önereceğim kitapları okurken eminim kahvenizi yudumlamayı bile unutacaksınız. ?

Tek solukta okuyabileceğiniz kitaplar.


1-)YAŞAMAK (Yu Hua)
Sonucunda yaşayacaklarından habersiz olan Fugui aile servetini her geçen gün sömürmektedir. Fugui, kendisiyle birlikte altı insanın hayatını, kaderin sürprizlerini, yaşamın acılarını ve sevinçlerini anlatır. Onun dilinden -daha doğru bir ifadeyle Yu Hua’nın kaleminden- dökülenler, insanlık durumlarına dair epik bir romana dönüşür böylece.

YAŞAMAK (Yu Hua)


2-)ŞU HORTUMLU DÜNYADA FİL YALNIZ BİR HAYVANDIR (Ahmet Şerif İzgören)


Daha önce iş yaşamı üzerine çarpıcı görüşleriyle tanıdığımız Ahmet Şerif İzgören bu kitapta daha genel bir yaklaşımla, hayatın her dalında başarı ve mutluluğa giden yola ışık tutuyor. Bazen kahkahalarla gülecek, bazen hüzünlenecek, çokça düşünecek ve bu kitaptan çok keyif alacaksınız. Hayatınızı tekrar gözden geçirmek için 3 saat ayırın ve bu kitabı okuyun.
ŞU HORTUMLU DÜNYADA FİL YALNIZ BİR HAYVANDIR


3-)KAYIP GÜL (Serdar Özkan)
Aslında kitap hakkında yazacağım her şey spoiler olur. Ama şunu diyebilirim ki gerçekten fantastik ve insana merak duygusu aşılayan bir kitap. Başlayınca devamını okuma isteği uyandıran ve elinizden bıraktırmayacak kadar kendini size bağlayan bir kitap.

KAYIP GÜL


Bugünlük bu kadar. Başka bir gün başka kitaplarla devamı da gelecek...
 

Geri
Üst