Sid Meier’s Civilization 6 Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

Sid Meier’s Civilization 6 Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş

Sid Meier’s Civilization® VI Sistem Gereksinimleri​

Sid Meier’s Civilization® VI Sistem Gereksinimleri

İlk olarak efsanevi oyun tasarımcısı Sid Meier'in yarattığı Civilization, zamana meydan okuyan bir imparatorluk kurmaya çalıştığınız, sıra tabanlı bir strateji oyunudur. Taş Devri'nden Bilgi Çağı'na kadar uzanacak bir uygarlık kurup ona önderlik ederek Dünya'nın Hakimi olun. Savaşın, diplomasi yürütün, kültürünüzü geliştirin ve dünyanın görüp göreceği en büyük uygarlığı inşa etmeye çalışırken tarihin en büyük liderleriyle rekabet edin.

Civilization VI, dünyanızla ilgilenmeniz için yeni yollar sunuyor: şehirler artık haritada fiziksel olarak genişliyor, teknoloji ve kültüre dair etkin araştırma yeni ihtimaller ortaya çıkarıyor ve rakip liderler, siz oyunda zafer elde etmenin beş yolundan biri için yarışırken tarihsel izlerine dayalı kendi gündemlerinin peşinde koşuyor.

Windows Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 7x64 / Windows 8.1x64 / Windows 10x64
    • İşlemci: Intel Core i3 2.5 Ghz veya AMD Phenom II 2.6 Ghz veya üstü
    • Bellek: 4 GB RAM
    • Ekran Kartı: 1 GB ve AMD 5570 veya nVidia 450 veya Intel Tümleşik Grafik 530
    • DirectX: Sürüm 11
    • Depolama: 17 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX Uyumlu Ses Cihazı
    • İlave Notlar: İlk kurulum, Steam kimlik doğrulaması için tek seferlik İnternet bağlantısı gerektirir; gerekli yazılım kurulumları (oyuna dahil) Steam Client, Microsoft Visual C++ 2012 ve 2015 Runtime Libraries ve Microsoft DirectX'i içerir. Etkinleştirme için İnternet bağlantısı ve Steam™ Abone Sözleşmesinin kabul edilmesi gerekir. Ayrıntılar için steampowered.com/agreement adresine bakın.
  • ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: Windows 7x64 / Windows 8.1x64 / Windows 10x64
    • İşlemci: Dördüncü Nesil Intel Core i5 2,5 Ghz veya AMD FX8350 4,0 Ghz veya üstü
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: 2GB ve AMD 7970 veya nVidia 770 veya üstü
    • DirectX: Sürüm 11
    • Depolama: 23 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX Uyumlu Ses Cihazı

MacOS Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: 10.14.6 (Mojave)
    • İşlemci: Intel Core i5 2.7Ghz
    • Bellek: 6 GB RAM
    • Ekran Kartı: 1 GB GPU Minimum - GeForce 775M | Radeon HD 6970 | Intel Iris Pro
    • İlave Notlar:NOTICE: Güncellemeler veya yamalar sırasında Mac ve PC'nin senkronizasyonunun bozulması mümkündür. Bu süre içerisinde Mac kullanıcıları yalnızca diğer Mac kullanıcılarını oynatabilecektir.

SteamOS + Linux Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • İşletim Sistemi: Ubuntu 16.04 (64bit)
    • İşlemci: Intel Core i3 530 or AMD A8-3870
    • Bellek: 6 GB RAM
    • Ekran Kartı: 1 GB VRAM Minimum - NVIDIA GeForce 650
    • İlave Notlar: Bazı Intel i3 İşlemciler ek 2 GB Takas Bölümü gerektirebilir. ATI ve INTEL yonga setleri, Civilization VI LINUX'u çalıştırmak için DESTEKLENMEZ. Yukarıdaki gereksinimleri karşılamıyor musunuz? Benzersiz bir dağıtımda mı çalışıyorsunuz? Bu, konfigürasyonunuzun Civ VI'yı çalıştırmayacağı anlamına gelmez! Deneyiminizi diğer Linux oyuncularıyla paylaşmak ve Aspyr'e nasıl hata göndereceğinizi öğrenmek için Civilization VI topluluk sayfasını ziyaret edin. Geri bildiriminiz Civ VI Linux'u ve gelecekteki AAA Linux sürümlerini geliştirmemize yardımcı olacaktır!

Geri