Only Climb: Better Together Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

Only Climb: Better Together Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş

Only Climb: Better Together Sistem Gereksinimleri​

Only Climb: Better Together Sistem Gereksinimleri

Only Climb: Better Together, platform oyununun unsurlarını birleştiren ilgi çekici çok oyunculu bir oyundur. Bu şaşırtıcı dünyanın gizemini ortaya çıkarmak için gökyüzüne tırmanmanız, çeşitli platformların ve nesnelerin üstesinden gelmeniz gerekiyor. Tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayın çünkü birlikte her zaman daha eğlencelidir. Zirveye tırmanarak birlikte rekabet edin, işbirliği yapın ve tüm engelleri aşın. Yol boyunca eğlenceli Paskalya yumurtaları ve referanslar bulacaksınız. Dikkatli ve tetikte olun, çünkü her öğe daha önce farklı davranmış olsa bile öngörülemez hale gelebilir. Kaydetme fonksiyonunun olmaması oyunu bitirmenin zorluğunu artırıyor. İkinci bir şansın olmayacak. En ufak bir yanlış adım bile sizi en başa döndürebilir.

Bazen çocukların evlerinin dışındaki dünyanın ne kadar geniş olduğunu fark etmeleri zor olabilir. Hurdalıklarının çitlerinin ötesinde ne olduğunu öğrenin ve dünyanın sizi onu keşfetmeye davet ettiğini hissedin!. Yuvalarını terk eden yavru kuşlar gibi, korkularınızı yenmek ve hedeflerinize ulaşmak için cesarete ve azme ihtiyacınız olacak.

Dünya, dostum, cennetten ya da güneşli bir çayırda yürüyüş yapmaktan çok uzakta. Tehlikeli ve dik bir yer, bir an bile pes etsen seni öyle bir gümbürtüyle yere serecek ki, bir daha ayağa kalkamayacaksın. Bu dünyada hiç kimse hayat kadar tokat atamaz. Kaderin darbesini alıp ayağa kalkmak önemli. Devam etmek istiyorsanız yarı yolda pes etmeyin. Şartlar ne olursa olsun zafer böyle kazanılır!

Windows Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 8/10/11 (64-Bit)
    • İşlemci: Intel Core i3-8100@ 3.6 GHz veya AMD R5 1600X @ 3.5 GHz veya eşdeğer
    • Bellek: 12 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 veya eşdeğer
    • DirectX: Sürüm 12
    • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 8/10/11 (64-Bit)
    • İşlemci: Intel Core i5 10400 3.1 GHz veya AMD Ryzen 5 2600x 3.1 GHz
    • Bellek: 16 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 2060 veya eşdeğer
    • DirectX: Sürüm 12
    • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Geri