Need for Speed: Underground Modu Oyuna Ray Tracing Desteği Getiriyor | Kogo Society Forum

Need for Speed: Underground Modu Oyuna Ray Tracing Desteği Getiriyor

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik
2 Eylül 2019
Mesajlar
1,016
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş
Need for Speed: Underground Modu Oyuna Ray Tracing Desteği Getiriyor

Need for Speed: Underground Modu Oyuna Ray Tracing Desteği Getiriyor


Yılların efsanesi Underground, mod üzerinde yapılan değişiklikler ile şaşırtıcı bir görünüm kazandı.

Işın İzleme Teknoloji’si, tüm oyunların görüntüsünü önemli derecede güzelleştiriyor ve Need for Speed: Underground gibi eski oyunlar da bundan büyük ölçüde yararlanabiliyor. Son zamanlarda paylaşılan yeni bir video, Ray Tracing gölgelendiricileri kullanarak Need for Speed: Underground’ın nasıl bir hal aldığını gözler önüne seriyor. 2003 yılında piyasaya sürülen bir oyun olduğu düşündüğümüzde sonuçlar son derece etkileyici.

NFS: Underground’un Redux modu 2017 yılında tamamlanmıştı. Redux modu, ReShade’in yeni bir sürümü ile birlikte RT de dahil olmak üzere yeni gölgelendirmelerle baştan yaratıldı. Bunun yanı sıra oyuna 300’den fazla yüksek çözünürlüklü doku eklendi. Performansın ise neredeyse 3 kat düştüğü belirtiliyor.

Stre1itzia tarafından kullanılan grafik kartı, pek üst seviye diyemeyeceğimiz bir model olan GeForce GTX 1060 3 GB modeli.

Need for Speed: Underground ışın izleme ile geliştirilen en eski oyun diyemeyiz. Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Quake 2 RTX, klasik oyunların teknolojiden nasıl faydalanabileceğini bize göstermişti. Son olarak Electronic Arts’ın, Need For Speed serisi için Criterion Games ile yoluna devam edeceğini de hatırlatalım.
 

Geri
Üst