High On Life Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

High On Life Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş

High On Life Sistem Gereksinimleri​

High On Life Sistem Gereksinimleri

İşsizsin, hevessizsin, liseden yeni mezun olmuşsun ve hiçbir şey yapmıyorsun; ta ki insanlıkla kafayı bulmak isteyen bir uzaylı karteli Dünya'yı işgal edene kadar. Şimdi; bir grup karizmatik konuşan silahla birlikte, kahramanlık çağrısına cevap vermeli ve kozmosun gördüğü en ölümcül galaksiler arası ödül avcısı olmalısınız.

Squanch Games'ın en yeni komedi macerasında kozmosta çeşitli biyomlara ve yerlere seyahat et, alçak Garmantuous ve onun haydut çetesine karşı savaş, ganimet topla, benzersiz karakterlerle tanış ve daha nicesini yap!
  • Kozmosun gördüğü en ölümcül galaksiler arası ödül avcısı olmak için karizmatik, konuşan silahları kurtar ve onlarla birlikte çalış.
  • Bir orman cennetinden, bir asteroidin içinde kurulmuş bir şehre ve kozmosun merkezine kadar dinamik ve değişen dünyalarda gez.
  • Alçak Garmantuous ve onun uzaylı haydut çetesinin izini sürerken çeşitli suçlulara karşı mücadele etmek için her silahın benzersiz becerilerinden yararlan.
  • Avcı mücadelelerini tamamla, tuhaf, eğlenceli ve komik karakterlerle tanış, çeşitli uzaylı teknolojilerini topla ve daha fazlasını yap!

Windows Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
    • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-4430K CPU @ 3.00GHz (4 CPUs)
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 (3GB)/AMD Radeon R9 290x (4GB)
    • DirectX: Sürüm 11
    • Depolama: 59 GB kullanılabilir alan
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
    • İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-6402p CPU @ 2.80GHz (4 CPUs) / AMD Ryzen 5 2600 (3.4 GHz)
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce RTX 2060 (6GB)/AMD RX 5600 XT (6GB)
    • DirectX: Sürüm 12
    • Depolama: 59 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: SSD Önerilir