Burçlar İçin Aktivite Önerileri | Kogo Society Forum

Burçlar İçin Aktivite Önerileri

Lola 

Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Balık ♓
Ruh Hali
Cadı

Koç: Girişimcilik senin hamurunda var. Bütün iş dünyası dergilerini okuyarak, LinkedIn’e göz gezdirerek yapmak istediğin işi planlamak ve bağlantıları kurmak. İşte senin aktiviten bu.

Boğa: Müziğe oldukça yatkınsın, sesin de fena sayılmaz hani. Bir müzik aletine gönül verebilir ya da karaoke barda marifetlerini sergileyebilirsin. Sen detone olmazsın, nota kaçırırsın.

İkizler: İnsan çift karakterli olunca yapabileceği en iyi aktivite de oyunculuk olur bence. Hemen bir tiyatro kursuna yazılmaman ya da arkadaşlarının oyununda amatör bir rol kapmaman için bir sebep göremiyorum.

Yengeç: Evle ilgili her şey senin ilgini çekiyor. Bu yüzden evini istediğin gibi dekore edebilir ya da en eğlenceli ev partisini planlayabilirsin. Yeter ki her şey dört duvar sınırları içinde olsun.

Aslan: Gösteriş, ön plana çıkma, parlama deyince akla sen gelirsin. O halde moda senin için bulunmaz bir aktivite. Hemen elbiseler, takılar tasarlamaya, bu konuda eğitim almaya başlayabilirsin. Eğitim vermek mi deseydim acaba?

Başak: Merak etme, titiz olduğun için temizlik yapmak demeyeceğin. Çünkü bu hiç eğlenceli olmazdı. İtina isteyen, incelikli bir aktivite lazım sana. Şöyle bütün dikkatini verebileceğin. Mesela mandala boyamak gibi.

Terazi: Sosyalliğin burcu olduğun için grup aktivitelerinin hepsi sana göre. Öte yandan güzellik takıntın da var. Ben bu ikisini birleştirdim ve ortaya paintball oynamak çıktı!

Akrep: Egzotik, ateşli, seksi ve biraz da efor isteyen bir aktivite tam sana göre olurdu. Her zaman yalnız savaşçı olduğun için bireysel dans diyorum. Tabii öyle herhangi bir dans değil, direkt direk dansı.

Yay: Kendini göstermeyi, bağımsız olmayı seviyorsun. Bu durumda küçük geziler yaparak fotoğraflar çekebilirsin. Bütün fotoğraflarda senin olacağını ve hatta manzarayı kapatacağını şimdiden görebiliyorum.

Oğlak: İş kolik olman bütün aktivitelerini de bu çerçevede seçmene sebep oluyor. Ama ben seni bu durumdan kurtarıyor ve tatile gönderiyorum. Evet, senin aktiviten spa otelinde konaklamak.

Kova: Kişisel özgürlük deyince akla sen gelirsin, inatçı ve sabit fikirli de sensin. Ben seni anlamakta zorluk çekiyorum, bu yüzden seni yoganın ellerine bırakıyorum. Evet, aktiviten yoga sınıfına katılmak.

Balık: Sen hayatı bir film gibi yaşamayı sevenlerdensin. Hatta bazı zamanlar kendini bir film karakteri gibi de hissediyorsun. Bu yüzden koca bir kutu mısırla, arka arkaya birkaç seans film izlemelisin.

Geri