Bahar Kokulu Parfümler Sezonun En Yenileri | Kogo Society Forum

Bahar Kokulu Parfümler Sezonun En Yenileri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik
2 Eylül 2019
Mesajlar
1,016
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş
Bahar Kokulu Parfümler Sezonun En Yenileri

Yves Saint Laurent, Libre

yves-saint-laurent-libre-parfum.jpg


Hayatı kendi kurallarına göre yaşayan kadınlardan ilham alınarak ortaya çıkarılan Yves Saint Laurent Libre ile artık daha özgürsün! Libre’nin içeriğinde, Fas’ın cazibeli portakal çiçeği ve Fransa’nın sakinleştirici lavantası bulunuyor. İkonik Cassandre şişesi, şık bir altın zincir ile birleştirildi ve ortaya göz alıcı bir şişe tasarımı çıktı. Eğimli siyah kapağı ile de tasarıma mükemmel bir dokunuş yapıldı.

Chanel, Paris - Riviera

chanel-paris-riviera-parfum,.jpg


Chanel’in yeni parfümü Paris - Riviera, çiçeksi, meyvemsi ve odunsu kokuların harmanlanmasından oluşuyor. Unisex olan bu can alıcı parfümün üst notasında, portakal kabuğu ve turunçgiller, orta notasında portakal çiçeği esansı ve yasemin alt notasında ise benzin ve sandal ağacı notaları bulunuyor. Çekici kokuları sevenlere özel.

Estee Lauder, Beautiful Belle

Estee Lauder, Beautiful Belle


Modern şehirli kadını temsil eden Estee Lauder Beautiful Belle’nin üst nota enerjik armut çiçeği ve mimoza, orta notasında portakal çiçeği, gardenya ve tüberoz, alt notasında ise badem özü bulunuyor. Romantik ve oryantal bir kokuya sahip olan parfümün özel bir şişe tasarımı var. Kristal kapağı sonsuzluk halkasını andırırken gelinliği andıran hafif kıvrımlar mükemmel bir görüntü ortaya koyuyor.

Tom Ford, Metallique

Tom Ford, Metallique


Tom Ford'un 'Işıltılı bir zırh' olarak nitelendirdiği Metallique, imza parfümünüz olabilecek nitelikte. Parfümün üst notasında aldehitler, bergamot ve pembe biber, orta notasında beyaz diken, inci çiceği, güneş çiçeği alt notasında ise misk, balsam ve sandal ağacı bulunuyor. Kokusuyla gizem yaramayı seven kadınlara özel.

Lancôme, Idôle

Lancôme, Idôle


Miskli şipre içerikli Lancôme’un yeni parfümü Idôle, Fransa’da yetişen Okka gülü, bergamot, armut ve Hint yasemini notalarıyla adeta parlıyor. Temiz ve ferah aromasıyla Idôle, aydınlıkta bile ışıltı saçan bir parfüm.
 

Geri
Üst