Adobe Photoshop Camera Duyuruldu | Kogo Society Forum

Adobe Photoshop Camera Duyuruldu

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik
2 Eylül 2019
Mesajlar
1,016
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş
Adobe Photoshop Camera Duyuruldu

Adobe Photoshop Camera Duyuruldu


iOS ve Android için Photoshop Camera çektiğiniz fotoğraflara bambaşka bir boyut katacak.

Adobe MAX konferansı sırasında duyurulan Photoshop Camera uygulaması, doğrudan akıllı telefonunuzun kamerası üzerinden Photoshop’lanmış fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. Birçok kamera uygulaması gibi uygulama üzerinden fotoğraf çekmek, düzenlemek ve sosyal medya ağlarında paylaşmak mümkün. Ek olarak, güçlü Photoshop seviyesindeki otomatik yapay zeka düzeltmeleri, özel lensleri ve diğer araçları ile uygulama geliştiricisinin deneyimini ortaya koyuyor.

Adobe Photoshop Camera Duyuruldu


Profesyonel fotoğrafçılar yerine özellikle influencer ve sosyal medya kullanıcılarını hedefleyen uygulama Sensei AI ile fotoğraftaki konuyu tanımlayarak işe başlıyor. Daha sonra buna göre öneriler veriliyor ve otomatik olarak çekim için en iyi ayarlamalar yapılıyor. Yapay zekanın dinamik aralık, tonlar, manzara türü, yüz bölgeleri gibi teknik içerikleri de anladığının altı çiziliyor. Oldukça yaratıcı filtreler ile fotoğraflarınıza bambaşka bir boyut katabilecek uygulama ile neler yapılabileceğini görsellerde görmeniz mümkün.

Uygulamanın çeşitli lenslere de erişim olanağı sunacağı belirtiliyor. Öte yandan, bunların uygulama içi satın almalar yoluyla edinilebilmesi ihtimali yüksek. Örneğin bazı lenslerin pop sanatçısı Billie Ellish ile yapılan iş birliği sonucunda ortaya çıktığı paylaşılıyor.
 

Geri
Üst