60’lı Yıllar Geri Dönüyor : Celine 2020 Defilesi | Kogo Society Forum

60’lı Yıllar Geri Dönüyor : Celine 2020 Defilesi

Lola 

Yönetici
Üyelik
3 Eylül 2019
Mesajlar
238
Cinsiyet
Kadın ♀️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Balık ♓
Ruh Hali
Cadı
60’lı Yıllar Geri Dönüyor : Celine 2020 Defilesi

60’lı yılların geri geleceğini elbette tahmin ediyorduk ama böylesi hızı beklemiyorduk. Ve evet 60’lı yıllar geri döndü! Celine bu defa ters köşe yaptı ve hazır giyim 2020 yılı koleksiyonunun tamamını kullanılabilir tasarımlara yer verdi. Gelin birlikte keşfedelim.

60’lı Yıllar


Sizce neden “60’lar ve’ ler 70’ler bu sezonun koleksiyonlarına katılmaya devam ediyor dersiniz? Hedi Slimane için konu, mevcut sosyo-politik zeitgeist ile uğraşmaktan her zaman yaptığı şeylere sadık kalmaktan daha az bir sorun olarak yansıtılmış. Bu sezonda Celine koleksiyonusistematik olarak bir gardırop nasıl d üzenlenmeli fikrinin önünü açmış olarak yorumlamak pek yanlış olmaz. Jeanleri ile kot pantolonları, blazer ceket modelleri, havalı güneş gözlüğü ve hippy tarz pileli ipek elbiseler’e odak noktası olarak göze çarpan ilk detaylardan.

60’lı Yıllar


Bahar mevsimi için, Slimane temasının 1974’e yılına kadar süren esintileri; Celine, Fransızlar’ın sağduyulu ve burjuvazisi için kesinlikle bir hedef oluşturmuş. İpek ayrıntıları, atlarla süslenmiş çantalar ve ayakkabılar ruhu okşarcasına yeni hislere bürünmüş. Hayatımızda mevcut olan hislerden modern yeni bir çizgi oluşturulmuş. Repartuarının tamamını neredeyse sokak giysisi ile genişletmiş.

60’lı Yıllar


Mesele şu ki Parisli kızların hepsi aslında hepimizin arasında! Tüm chalance olmayan ve saçları küt kesim modeli ile, boyununda ki fuları ile Paris kızlarını solarcasına oluşturulmuş bir koleksiyon. Slimane’in mağazacılık ve imaj oluşturma gücünü bu koleksiyonda hepimiz hissettik.

60’lı Yıllar


60’lı Yıllar
 

Geri
Üst