5 Ekim Cumartesi Günlük Burç Yorumları | Kogo Society Forum

5 Ekim Cumartesi Günlük Burç Yorumları

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik
2 Eylül 2019
Mesajlar
1,016
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş
5 Ekim Cumartesi Günlük Burç Yorumları

Güne ufak sürprizlerle başlayabilir, telaş ve heyecanla işlerimizi bitirip zamanımızı doğru kullanmak isteyebiliriz. Sorumluluklarımızı aksatmadan planlarımız dahilinde bir gün geçirmeye odaklanmışken karşımızdakilerden beklediğimiz tepkiyi alamayabilir, istediğimiz desteği ve duyguyu bulamadığımız için gerginlik yaşayabiliriz. Bugün romantizm adına atılan adımlar istediğimiz gibi ilerlemeye bilir, karşımızda bir duvar varmış gibi hissedebiliriz. Özellikle günün ilerleyen saatlerinde yaptığımız program aksayabilir, karamsar ve geçmişe takılmış bir ruh haline bürünebilir, karşılıklı suçlamalarda bulunabiliriz.

koc-burcu-gunluk-yorumlari-png.361

KOÇ BURCU (21 Mart ~ 20 Nisan)
5 Ekim 2019 Cumartesi Koç Burcu Günlük Yorumu ; Hafta sonu olmasına rağmen, işlerinle ilgili karar verme sürecinde olabilirsin veya gelecek kaygısıyla endişe duyabilirsin. Gün içinde aile ilişkilerin kimi zaman mücadele alanın olabilir. Ortak kaynakların organize edilmesinde aktif rol alabilir, gelir gider dengesini ayarlayabilirsin. Alacakların toparlaman için uygun bir gün olabilir.

boga-burcu-gunluk-yorumlari-png.359

BOĞA BURCU (21 Nisan ~ 20 Mayıs)
5 Ekim 2019 Cumartesi Boğa Burcu Günlük Yorumu ; Bugün gezmek, seyahat etmek veya küçük bir kaçamak yapmak için tatil planı içinde olabilirsin. Aynı zamanda öğrenmek ve kendini geliştirmek isteyebilirsin; astroloji, felsefe, mitoloji gibi farklı konular ilgi alanlarını oluşturabilir. Uluslararası ve yabancı kaynaklı işlerde zorlanmalar yaşasan da eylemlerinde hız kesmemeye kararlı olabilirsin.

ikizler-burcu-gunluk-yorumlari-png.360

İKİZLER BURCU (21 Mayıs ~ 21 Haziran)
5 Ekim 2019 Cumartesi İkizler Burcu Günlük Yorumu ; Bugün dikkatini maddi konulara odaklamış olabilirsin. Bir anlık hevesle ani harcamalar yapabilir, birden fazla yere borçlanabilir ve ödemelerinde gecikme yaşayabilirsin, dikkat etmelisin. Sağlığın ile ilgili tehlike oluşturabilecek alanlarda kendini ön plana atmamalısın. Sürekli ertelediğin bir konuyla bugün yüzleşmek durumunda kalabilirsin.

yengec-burcu-gunluk-yorumlari-png.366

YENGEÇ BURCU (22 Haziran ~ 22 Temmuz)
5 Ekim 2019 Cumartesi Yengeç Burcu Günlük Yorumu ; Güne romantik bir sürprizle uyansan da günün geri kalanında partnerinle, uzun süredir iş birliği içinde olduğun insanla veya ailendeki fertlerle olası pürüzlere, anlaşmazlıklara açık olabilirsin. Evlilik ve ilişkin için enerji harcayabilir ve durumlara bir netlik kazandırmak istiyor olabilirsin. Risk almamalı ve temkinli olmaya çalışmalısın.

aslan-burcu-gunluk-yorumlari-png.356

ASLAN BURCU (23 Temmuz ~ 22 Ağustos)
5 Ekim 2019 Cumartesi Aslan Burcu Günlük Yorumu ; İş hayatın için bir takım uğraşlar verdiğin ve düzenlemen gereken işlerine odaklandığın bir hafta sonu geçiriyor olabilirsin. Yakınlarınla kuracağın diyalog bir anda ego savaşına dönüşebilir, objektif kalmaya çalışman da yarar var. İşleri bitirmenin telaşına kapılıp yorgunluk ve bitkinlik hissedebilirsin, sağlığına dikkat etmelisin.

basak-burcu-gunluk-yorumlari-png.358

BAŞAK BURCU (23 Ağustos ~ 22 Eylül)
5 Ekim 2019 Cumartesi Başak Burcu Günlük Yorumu ; Sürpriz bir seyahat haberi veya günübirlik bir gezi seni heyecanlandırarak rutinlerinin dışına çıkmana olanak sağlayabilir. Fakat günün ilerleyen saatlerinde partnerinden beklediğin ilgi ve destek arayışını bulamaman seni endişeli ve bir parça da kıskanç yapabilir. Gün içinde çocuklarla alakalı mesuliyetler, planlarının dahilinde olabilir.

terazi-burcu-gunluk-yorumlari-png.364

TERAZİ BURCU (23 Eylül ~ 23 Ekim)
5 Ekim 2019 Cumartesi Terazi Burcu Günlük Yorumu ; Aile hayatının ön planda olduğu ve sorunlar karşısında daha olgun davranış sergilemenin gerektirdiği bir gün olabilir. Zihnini boşaltmak istediğin için yalnız kalmak isteyebilir ve evden dışarı çıkmaya yanaşmaya bilirsin. Hem fırsatlara hem de mücadelelere açık bu dönemde, karşına çıkabilecek özel anların ve güzelliklerin farkına varman da fayda var.

akrep-burcu-gunluk-yorumlari-png.355

AKREP BURCU (24 Ekim ~ 22 Kasım)
5 Ekim 2019 Cumartesi Akrep Burcu Günlük Yorumu ; Sosyal içerikli bir hafta sonu planlamış olabilir, telaş ve heyecanla bitirmen gereken işlerini biran önce toparlayabilirsin. Günün sonlarına doğru yakın çevrenle karşılıklı suçlamalar içinde olabilir, arana mesafe koymak isteyebilirsin. Hobi amaçlı yeni bir eğitim programına dahil olmak seni daha keyifli ve huzurlu kılabilir.

yay-burcu-gunluk-yorumlari-png.365

YAY BURCU (23 Kasım ~ 21 Aralık)
5 Ekim 2019 Cumartesi Yay Burcu Günlük Yorumu ; Bugün yine sosyal olup gezmek isteye bileceğin ve ekonomik anlamda kafandaki soru işaretleri için çözüm arayışında olduğun bir gün olabilir. Duygusal harcamalar yapmadan önce finansal durumunu değerlendirmeli ve gelir dağılımını kontrol altında tutmaya bakmalısın. Hatan olarak gördüğün ve kendine kızdığın konuları artık kapatıp, yoluna devam etmende fayda var.

oglak-burcu-gunluk-yorumlari-png.363

OĞLAK BURCU (22 Aralık ~ 20 Ocak)
5 Ekim 2019 Cumartesi Oğlak Burcu Günlük Yorumu ; Güne gönül ilişkilerin açısından sürpriz bir gelişmeyle başlayabilirsin ve duygularını ortaya çıkarmak sana iyi gelebilir. Burcunda ilerleyen Ay, pozitif yönde seni desteklerken, egolarına ve güç savaşlarına da oldukça açıksın. Sorumluluklarının bilincinde olmana rağmen, gün içinde ertelediğin ya da ciddiye alamadığın konular problem çıkarabilir.

kova-burcu-gunluk-yorumlari-png.362

KOVA BURCU (21 Ocak ~ 18 Şubat)
5 Ekim 2019 Cumartesi Kova Burcu Günlük Yorumu ; Bugün psikolojik olarak kendini yorgun hissedebilirsin. Seni yoracak ve enerjini düşürecek insanlardan uzaklaşıp kendi içine çekilebilir, geri planda kalmayı tercih edebilirsin. Kafandaki düşüncelerle geçmişe takılmamalı ve enerjini düşürmemeye bakmalısın. Büyük resme odaklandığında, dostunu ve düşmanını rahatlıkla ayırabilirsin.

balik-burcu-gunluk-yorumlari-png.357

BALIK BURCU (19 Şubat ~ 20 Mart)
5 Ekim 2019 Cumartesi Balık Burcu Günlük Yorumu ; Sosyal çevren ve ilişkiler açısından şanslı bir gün olabilir ama ekonomik alanda ani tepkiler vermene zemin hazırlayan mevzular ortaya çıkacak. Kendine koyduğun hedeflere ulaşabilmek için sıkı çalışmalı, öz disiplin sağlamalı ve olayları ciddiye almalısın. Planların uzun vadede gerçekleşecek olsa bile bıkmadan çaba göstermen de fayda var.


~~~~~~~~~~~~~~~~~Burç Yorumu, Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumu, Günlük Burç Yorumları, Koç Burcu Yorumu, Günlük Koç Burcu Yorumu, Boğa Burcu Yorumu, Günlük Boğa Burcu Yorumu, İkizler Burcu Yorumu, Günlük İkizler Burcu Yorumu, Yengeç Burcu Yorumu, Günlük Yengeç Burcu Yorumu, Aslan Burcu Yorumu, Günlük Aslan Burcu Yorumu, Başak Burcu Yorumu, Günlük Başak Burcu Yorumu, Terazi Burcu Yorumu, Günlük Terazi Burcu Yorumu, Akrep Burcu Yorumu, Günlük Akrep Burcu Yorumu, Yay Burcu Yorumu, Günlük Yay Burcu Yorumu, Oğlak Burcu Yorumu, Günlük Oğlak Burcu Yorumu, Kova Burcu Yorumu, Günlük Kova Burcu Yorumu, Balık Burcu Yorumu, Günlük Balık Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Burç Yorumları, 5 Ekim 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumları, 5 Ekim 2019 Cumartesi Burç Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Günlük Burç Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Koç Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Günlük Koç Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Boğa Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Günlük Boğa Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi İkizler Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Günlük İkizler Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Yengeç Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Günlük Yengeç Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Aslan Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Günlük Aslan Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Başak Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Günlük Başak Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Terazi Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Günlük Terazi Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Akrep Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Günlük Akrep Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Yay Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Günlük Yay Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Oğlak Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Günlük Oğlak Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Kova Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Günlük Kova Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Balık Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Günlük Balık Burcu Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Koç Burç Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Boğa Burç Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi İkizler Burç Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Yengeç Burç Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Aslan Burç Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Başak Burç Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Terazi Burç Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Akrep Burç Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Yay Burç Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Oğlak Burç Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Kova Burç Yorumu, 5 Ekim 2019 Cumartesi Balık Burç Yorumu.
 

Geri
Üst