25 Eylül Günlük Burç Yorumu | Kogo Society Forum

25 Eylül Günlük Burç Yorumu

Lola 

Yönetici
Üyelik
3 Eylül 2019
Mesajlar
237
Cinsiyet
Kadın ♀️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Balık ♓
Ruh Hali
Cadı
25 Eylül Günlük Burç Yorumu

koç-günlük-burç-yorumları

KOÇ BURCU
Sevgili Koç; günün ilk yarısında aşk hayatında problemler yaşayabilirsin fakat kişisel açıdan önem verdiğin yapıcı aktivitelerle uğraşmaktan seni mutlu edebilir. Yeni başlangıçlar yapmak için azimli olabilir ve hassasiyet gösterdiğin konularda esneklik sergileyebilirsin. Öğleden sonra üstünde duygusal bir baskı hissetmen mümkün.

boğa-günlük-burç-yorumları

BOĞA BURCU
Sevgili Boğa; ev hayatınla ilgili konular gündemini oluştururken bir aile toplantısına katılman gerekebilir. Günün enerjisi uzun zamandır görmediğin insanlarla temas halinde olmanı sağlayabilir. Aile ziyareti yapabilir, telefonda uzun sohbetler edilebilirsin. Hayatında geçişler yaşayabilir ve bu süreçte ailene istediklerin konusunda ısrarcı yaklaşabilirsin.

ikizler-günlük-burç-yorumları

İKİZLER BURCU
Sevgili İkizler; bugün yaratıcılık ve zevk veren uğraşlarına üzerine eğilebilir ve spekülatif konularla ilgilenebilirsin. Gelişigüzel çalışmaktansa derin çalışmalar içerisine girmen mümkün. Kardeşlerin veya arkadaşlarınla zaman geçirmek, keyif verici faaliyetlerde bulunmak, güven ve paylaşım içinde olmak sana iyi gelebilir.

yengeç-günlük-burç-yorumları

YENGEÇ BURCU
Sevgili Yengeç; yoğun iş temposunda işlerini hafifletmek adına alacağın desteğin seni mutlu edeceği bir gündesin. Maddi konularda birikim yapmak için alacağın yeni kararlar, yaşamına yön verme açısından güzel sonuçlar doğurabilir. Akşamüzeri beklenmedik bir gelişmeyle gündeminde değişimler yaşayabilirsin ve planlarında değişiklik olabilir.

aslan-günlük-burç-yorumları

ASLAN BURCU
Sevgili Aslan; kişisel açıdan önem vermiş olduğun konular seni derinden etkileyebilir. Günün ilerleyen saatlerinde ufak tefek sakarlıklarla karşılaşman olası. Sorumluluklarındaki artışlar seni biraz endişelendirebilir. Akşamüzeri, yeni başlangıçlar yapma isteğinin arttığını hissedebilirsin.

başak-günlük-burç-yorumları

BAŞAK BURCU
Sevgili Başak; kendini beklenmedik olayların içinde bulacağın bugün, her şeyi akışa bırakmak daha doğru olacaktır. Tam olarak öngöremediğin durumlar söz konusu olabileceğinden belirsizlik yaşaman olası. Bunun dışında kendi iç dünyana dönmenin tam zamanı demek yanlış olmaz. Biraz geri çekilip, olanları dışarıdan seyretmek sana iyi gelecektir.

terazi-günlük-burç-yorumları

TERAZİ BURCU
Sevgili Terazi; sabah saatlerinde arkadaşlarınla ilişkilerinde ufak tefek problemler yaşanabilir. Gelecek beklentilerini oluşturabilir, yeni temeller atabilmek için güç toparlayabilirsin. Akşam saatlerine doğru iletişim çatışmalarına karşı dikkatli olmalı, fikirlerini empoze etmekte çok fazla ısrarcı olmamalısın.

akrep-günlük-burç-yorumları

AKREP BURCU
Sevgili Akrep; iş hayatınla ilgili konularda daha yapıcı davranabileceğin bir günde olabilirsin. Bürokrasiyle uğraşabilir, hedeflerine ulaşmak için hırslı ve kararlı davranışlar sergileyebilirsin. Gün içinde yaşanabilecek bazı konularda esnek tavırlar göstermekte zorlanabilirsin; olabildiğince sakin kalmaya çalışmalısın.

yay-günlük-burç-yorumları

YAY BURCU
Sevgili Yay; yeni ufuklara açılma ve özgürleşme isteğinin tavan yapabileceği bir günde olabilir ve birlikte çalıştığın kişilere fikirlerini yaymak isteyebilirsin. Gün içinde akademik konulara zaman ayırarak teknik bilgileri geliştirmek isteyebilirsin. Gitmek istediğin yolculular için arkadaşlarınla plan program yapmaya başlayabilirsin.

oğlak-günlük-burç-yorumları

OĞLAK BURCU
Sevgili Oğlak; bugün şu ana kadar farkında olmadığın gizli kalmış konularla uğraşabilirsin. Sabah saatlerinde ilişkilerinde gerginlikler ve yanlış anlaşılmalar olabilir. Aşılması gereken engellerin üstesinden gelmek için koşulları zorlayabilirsin. Geleceğin için gelirini arttırmak istiyorsan, harekete geçmek için iyi bir gün.

kova-günlük-burç-yorumları

KOVA BURCU
Sevgili Kova; eşinle ya da partnerinle ilgili konular bugün gündemini etkileyebilir. Karşılıklı ilişkilerinde daha sakin davranabileceğin ve yaşanan sıkışmalara karşı dengede kalmayı başardığın bir gün olacak. Kimi zaman olaylara karşı esneklik göstermekte zorlansan da yaşayabileceğin duygusal baskından sıyrılabilir ve sana ilham veren konularla uğraşabilirsin.

balık-günlük-burç-yorumları

BALIK BURCU
Sevgili Balık; bugün iş yerinde beraber çalıştığın insanlarla ilgili konularla meşgul olabilirsin. Meslek hayatın için göstermen gereken kararlığı kendinde bulabilirsin. Akşam saatlerini daha huzurlu geçirebilir, rutinlerini yola koyabilirsin. Sağlığınla alakalı sıkıntılar yaşıyorsan kendine daha fazla özen göstermelisin.
 

Benzer konular


Geri
Üst