24 Eylül Günlük Burç Yorumları | Kogo Society Forum

24 Eylül Günlük Burç Yorumları

Lola 

Yönetici
Üyelik
3 Eylül 2019
Mesajlar
238
Cinsiyet
Kadın ♀️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Balık ♓
Ruh Hali
Cadı
24 Eylül Günük Burç Yorumları
koc2-jpg.112

Koç Burcu
Sevgili Koç; gün ortasına kadar enerjinin dağınık olması, konsantrasyon gerektiren işlerinde zorlanmana neden olabilir. İlişkilerindeki sorumluluk zaman zaman seni yorabilir ve depresif yapabilir. Koşulların dengesini adil, ılımlı ve vizyoner tutabilirsen; kazançlı olan taraf sen olabilir, iş birliklerinin getirilerinden faydalanabilirsin.

boğa-burcu-günlük-burç

Boğa Burcu
Sevgili Boğa; özellikle internet üzerinden yapmayı planladığın alışverişlerden uzak durman gereken bir gün olabileceği gibi seyahatlerinde de birtakım aksilikler yaşaman mümkün. Günün ikinci yarısından sonra ailevi konulara zaman ayırabilir, maddi ya da manevi alanlarda uygun çözüm yolları bulmak durumunda kalabilirsin.

ikizler-burcu-günlük-burç

İkizler Burcu
Sevgili İkizler; güne maddi içerikli konularla başlayabilir, bu ara alacak verecek hesabın şaştığı için birtakım mücadelelere ve çözüm yolu üretmeye koyulabilirsin. Gün ortasına kadar eylemlerin isteğin hızla ilerlemese de öğleden sonra yakınlarınla kuracağın iletişim, her alanda başarı perdeni yükseltebilir. Paylaşımcılığın ilişkilerini olumlu kılacaktır.

yengeç-burcu-günlük-burç

Yengeç Burcu
Sevgili Yengeç; güne kişisel planlarına odaklanarak başlasan da ailevi konular zihnini oldukça yorabilir. Bazı sorumlulukların paylaşılması ve huzurlu bir ortam oluşturma taraftarısın. Ancak günün koşulları; ortak bir karar alma konusunda seni zorlayabilir, esnek olmanda yarar var.

aslan-burcu-günlük-burç

Aslan Burcu
Sevgili Aslan; günün ilk saatlerinde güçlü sezgilerine güvenebilir, çevrendeki güncel konuları takip edebilirsin. Yakınlarına göstereceğin; sevginin, anlayışın ve empatinin işlerini nasıl da kolay çözümleyebileceğine kendin bile şaşırabilirsin. Yeter ki egonu devreye sokmadan işlerini halletmeye bakmalısın.

başak-burcu-günlük-burç

Başak Burcu
Sevgili Başak; güne uzun zamandır yapmış olabileceğin harcamaların bilançosunu çıkararak başlayabilir, gelir gider dengeni düzene oturtmak canını sıksa da pratik çözümler bulmakta oldukça şanlısın. Fırsatlarını kendin yaratırken bulunduğunuz şartları da yükseltebilirsin. Öğleden sonra planlarını organize etmek için kullanabilirsin.

terazi-burcu-günlük-burç

Terazi Burcu
Sevgili Terazi; iş hayatında netleşmiş olduğunu düşündüğün birtakım konuların halen sürüncemede kaldığını fark ederek hayıflanabilirsin. Gözlemci ve sakin kalmalısın. Bu ara ev içinde yaşanabilecek sorunlar, aile bireyleriyle arandaki fikir ayrıkları seni oldukça eğreti bırakabilir. Öğleden sonra daha rahat ve keyifli olabilirsin.

akrep-burcu-günlük-burç

Akrep Burcu
Sevgili Akrep; sosyal çevrenle veya yakınlarınla arana mesafe koymayı düşündüğün olaylar gündeminde olabilir. Gizemli olmaktan ve geçmişin getirdiği ağırlıktan kurtulmak isteyebilir, durum analizi yapabilirsin. Geniş bakış açınla hedeflerine odaklanman önüne çıkabilecek fırsatları fark etmeni sağlayabilir. Öğleden sonra mesleki konular gündemde.

yay-burcu-günlük-burç

Yay Burcu
Sevgili Yay; önümüzdeki birkaç gün ilişkilerinde zorlanma yaşarken, ekonomik içerikli konularında beklediğin gelişmeler olmayabilir ve bir takım farkı yollarla çözüm arayışına girebilirsin. Yanlış anlaşılmalara veya haksızlığa karşı gerekli önlemleri alman kendini daha rahat korumanı sağlayabilirsin. Günün ikinci yarısı iletişim de daha başarılı olabilirsin.

oğlak-burcu-günlük-burç

Oğlak Burcu
Sevgili Oğlak; bu ara kişisel istek ve arzularına karşı hassasiyet gösterirken etrafındaki insanların da bu konuya karşı duyarlı olmalarını bekleyebilirsin. İletişim dilini ılımlı ve nazik tutabilirsen sevdiklerinle arana mesafe koymak durumunda kalmayabilirsin. Öğleden sonra ailenle birlikte finansal bir konuyu çözüme ulaştırabilirsin.

kova-burcu-günlük-burç

Kova Burcu
Sevgili Kova; zihnindeki fikir ve görüşlerini hayata geçirmek için yoğun istek duyabilir, yabancılarla ya da uzaklarla yapılacak ortak projeni hayata geçirmek için girişimde bulunabilirsin. Ancak iş ya da özel ilişkinde yaşayabileceğin stres; huzursuz ve güvensiz olmana sebep olurken, uzaklaşma ve kopuşlar da getirebilir. Huzur için uyum gerek.

balık-burcu-günlük-burç

Balık Burcu
Sevgili Balık; Birçok alanda fedakâr ve hassas olabilirsin. Ortak kaynaklarınla ilgili finansal sıkışıklığına çözüm bulmak için hem sorumluluk alman, mücadeleci olman hem de ilişkilerinde paylaşımcı olman gerekebilir. İş yerinde bazı düzenlemeler yapmak, ani gelişen sorunlara çözüm bulmak durumunda kalabilirsin.
 

Benzer konular


Geri
Üst