23 Eylül Günlük Burç Yorumları | Kogo Society Forum

23 Eylül Günlük Burç Yorumları

Lola 

Yönetici
Üyelik
3 Eylül 2019
Mesajlar
237
Cinsiyet
Kadın ♀️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Balık ♓
23 Eylül Günlük Burç Yorumları

1569190624328.png

KOÇ BURCU

Bugün fikirlerinizi ve düşüncelerinizi benzer düşünen insanlarla paylaşabilirsiniz. Sonunda sevdiklerinizle yürekten kalbe sohbet edebileceğinizi ve derin bağlılığınızı ifade edebileceğinizi düşünebilirsiniz. Uzun süredir değerli rüyalarınızdan bile bahsedebilirsiniz! Kısacası bir süredir beklediğiniz arkadaş ortamını oluşturmak için fırsatlar yakalayabilirsiniz.

1569190659467.png

BOĞA BURCU
Bugün fikirleriniz mantıklı olabilir, ancak yaşam oyununda, bazen kalp bazen beyin kazanır. Analitik becerileriniz, daha iyi anlamanıza yardımcı olur ve devamında sizi daha akıllı yapar. Duygular ise içsel huzura çok daha yaklaşmanıza yardımcı olabilir. Gün boyu müzik kasetlerine, CD'lere ve elektronik aletlere harcama dürtüsü hissedebilirsiniz.

1569190672991.png

İKİZLER BURCU
Duygusal tarafınızda belirgin bir iyileşmeye şahit olabilirsiniz. Bu değişiklik, bir film izlerken, bir şarkıyı dinlerken veya sadece basit bir fikir edinirken bir anda gerçekleşebilir. İş yerinde, insanlar mükemmel performansınız için size büyük övgülerde bulunabilirler. Bugün size her alanda güzel şeyler vaat ediyor olabilir.

1569190682037.png

YENGEÇ BURCU
Yakın arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın eşliğinde zevk alacağınız büyük bir şans elde edebilirsiniz. Arkadaşınızla harika zaman geçirebilirsiniz. Burada birkaç küçük sorun ile karşılaşabilirsiniz, ancak aileniz muhtemelen müdahale edecek, arkanızdan toplayacak ve sorunlarınızı çözmenize yardımcı olacaktır.

1569190688894.png

ASLAN BURCU
İçinizdeki seyahat böceklerinin salıverilmeye can attığını farkındayız öçancak yeni yerler bulmak söz konusu olduğunda işlerin kolay olmadığını bilin. Sizinle tatil, gecikmelerle el ele gider! Bu nedenle, yeni yerlere gitme ihtimaline karşı heyecanlı olsanız da, seyahat planlarının ertelenmesi nedeniyle bu heyecan biraz gün geçtikçe azalabilir. Hayat hep böyle, beklentileri karşılamadığında küsmek hiçbir işe yaramaz!

1569190696992.png

BAŞAK BURCU
Kendiniz için zaman ayırın ve bugün iç gözlem yapın. Bu sıralar kendinizden beklediğiniz performansı bir türlü alamıyorsunuz. Bunun sebebini bugün fark edebilirsiniz. Ofis odanızın bir savaş cephesine benzemesi muhtemeldir ve önlem alınmaz ise işler daha zor hale gelebilir. Akşam arkadaşlarınızla güzel ve sakin bir akşamın tadını çıkarabilirsiniz ve hatta yeni bir aşk tohumu o anlarda ekilebilir!

1569190705139.png

TERAZİ BURCU
Sorumlu olmak hiçbir zaman kolay olmadı ama liderlerin zorlu şartlarda bile görevlerini yerine getirmesi de kaçınılmazdır. Sorumlu bir kişi olarak, sorumlu olduğunuz kişilerden en iyi çabayı alacak şekilde talimat vermeniz beklenir. Geleneksel diktatörlük tarzından uzaklaşın ve muhteşem iş birliği için bir fikir birliği oluşturun.

1569190711428.png

AKREP BURCU
Bugün tamamen rutininize dalmış olabilirsiniz. Size saçma sapan sıradan bir gün gibi gelebilir. Ancak bu yorucu gün heyecan verici bir akşama dönüşebilir! Bu yüzden şaşırmaya hazır olun ve akşamın size getireceği hediyeleri birer birer açın. Kısacası bugün öğlene kadar sıkıcı olsa da öğleden sonra capcanlı bir gün sizi bekliyor olabilir.

1569190717083.png

YAY BURCU
Kulağınıza kupa olsun; zamanlar zor olmaz, insanlar zor olur! Gün boyunca birçok iniş çıkışlarla karşılaşabilirsiniz. Ancak fırtınalı denizlerin kaptanı sizsiniz ve tüm dalgalara kolayca yelken açabilirsiniz. Yakınlarınız ve sevdikleriniz tarafından verilen tavsiyelere uymayı deneyin. Onların size söyledikleri sizin 20 yılda ancak edineceğiniz deneyimler demektir. Bu ehemmiyet ile söylediklerine kulak vermeyi deneyin.

1569190723521.png

OĞLAK BURCU
Çalışmalarınızın bugün enerjinizi kurtarma ihtimali yüksek. İş rakipleri, itibarınızı azaltmak ve sizi yetersiz olarak değerlendirmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Ancak onların uğursuz amaçlarında başarılı olmalarına izin veremeyecek kadar akıllı olduğunuzu kanıtlayabilirsiniz. Yüksek mücadele içerisine gireceğiniz bir gün olabilir ancak günün sonunda yüzü gülen siz olabilirsiniz.

1569190731132.png

KOVA BURCU
Mükemmel akademik duruşunuz nedeniyle bir yıldız gibi parlayabilirsiniz. İnsanlar iş zekanıza hayran kalabilir ve seçimlerinizi taklit etmeye başlayabilirler. Ancak bu durum, kibirli ve ulaşılmaz olmanız anlamına gelmez! İyi iş yapmaya mütevazi bir tavırla devam etmenizi öneririz. Aksi takdirde akademik başarınız kalır, değerler gider!

1569190737047.png

BALIK BURCU
Bugün iş yerinde bolca tartışmalı bir gün sizi bekliyor olabilir. Sakince başınızı omuzlarınızın üzerinde tutun ve dilinize sahip olun. Tartışmalar yalnızca önemli düşünce süreçleri söz konusu olduğunda ortaya çıkıyor ve gereken perspektiften baktığınıza ve karşı tarafı anladığınıza da emin olmanızı öneririz.
 

Benzer konular

Yeni Konular

Geri
Üst