22 Eylül Günlük Burç Yorumları | Kogo Society Forum

22 Eylül Günlük Burç Yorumları

Lola 

Yönetici
Üyelik
3 Eylül 2019
Mesajlar
237
Cinsiyet
Kadın ♀️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Balık ♓
Ruh Hali
Cadı
22 Eylül Günlük Burç Yorumları

koç-burcu-günlük-burç

KOÇ BURCU
Sevgili Koç; bugün kendini ifade etmekte zorlanabilir, karşındakilerle iletişim kuramayabilirsin.
Gün boyunca aile ilişkilerine daha fazla zaman ayırabilirsin. Duygusal ve hassas olacağın bir süreç olduğundan fedakârlıklar, alınganlıklar ve vazgeçişler gündeme gelebilir.

boğa-burcu-günlük-burç

BOĞA BURCU
Sevgili Boğa; sabah saatlerinden itibaren duygusal tepkiler vermeye başlayabilir, kendini hislerinle ifade edip, daha duyarlı ve hassas olabilirsin. Kardeş, kuzen ve komşularla ilgilenebilir, onları koruyup, kollamak isteyebilirsin. Ancak akrabaların muhalefeti ilişkilerde gerginliğe neden olabilir.

ikizler-burcu-günlük-burç

İKİZLER BURCU
Sevgili İkizler; bugün ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunmak istesen de hemen harekete geçmemeli, olaylara daha objektif yaklaşmaya çalışmalısın. Keyfi harcamalar bütçeni zorlayabilir, değerinin üstünde ödeme yapabilirsin. Maddi manevi değerlerini muhafaza etmek için duygusal tepkiler verebilirsin.

yengeç-burcu-günlük-burç

YENGEÇ BURCU
Sevgili Yengeç; sabah saatlerinde Ay’ın burcuna geçmesiyle birlikte harekete geçmek isteyebilirsin. İlişkilerde daha sevecen ve duyarlı olabilirsin. İnanç ve düşüncelerinde fedakârlık ön plana çıkabilir. Sezgilerinin güçlenmesiyle bir sonraki döneme hazırlık yapabilir, duygusal tepkiler verebilirsin.

aslan-burcu-günlük-burç

ASLAN BURCU
Sevgili Aslan; güne evden çıkmayıp tembellik yaparak başlayabilir, dinlenmeye ve yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilirsin. Duygularına kulak vererek, kendini dinleyebilir, yeni bir dönem öncesi hazırlıklarını tamamlayabilirsin. Ancak sağdan soldan duydukların durduk yere moralini bozabilir.

başak-burcu-günlük-burç

BAŞAK BURCU
Sevgili Başak; son günlerin koşturmacası ve yorgunluğundan sonra hayatına daha duygusal temalar girebilir, çevrendekilere karşı hassasiyetin ve duyarlılığın artabilir. Arkadaşlarınla ya da eş, dostla yaptığın hafta sonu organizasyonu ufak tefek engellere takılabilir, harekete geçmek için senin bir şeyleri başlatman gerekebilir.

terazi-burcu-günlük-burç

TERAZİ BURCU
Sevgili Terazi; hareketli ve yoğun tempolu bir güne başlayabilirsin. Sosyal hayatında organizasyonlara katılabilir, düğün dernek gibi aile içi toplantılarda yer alabilirsin. Ancak bugün çevrendekilere daha duygusal görünebilir, toplum içinde hassas ve duyarlı olduğun konularla kendini ifade edebilirsin.

akrep-burcu-günlük-burç

AKREP BURCU
Sevgili Akrep; bugün biraz sakinleşip, temponu yavaşlatmak isteyebilirsin. Sosyal medyada zaman geçirip, paylaşımlarda bulunabilir, görüş ve düşüncelerini paylaşabilirsin. Yakınlarınla bir araya gelebilir, açık havada ailecek zaman geçirebileceğiniz organizasyonlar planlayabilirsin.

yay-burcu-günlük-burç

YAY BURCU
Sevgili Yay; bugün duygusal hassasiyetin artabilir, ufak tefek şeyler bile alınmana, sevdiklerine kırılmana yol açabilir. Aile için yapılması gereken ödemeler ve harcamalar endişelerini artırabilir, fazla duyarlı ve kırılgan olduğun için, kendini ifade edememenin getirdiği krizleri yaşayabilirsin.

oğlak-burcu-günlük-burç

OĞLAK BURCU
Sevgili Oğlak; sabah saatlerinden itibaren karşıt burcunda ilerlemeye başlayan Ay, karşındakilerin daha duyarlı ve hassas davranacağına işaret etmekte. Yakın ilişkide olduğun kişilerin duygusal taleplerini karşılaman gerekebilir, gününü onların istediği gibi organize edebilirsin.

kova-burcu-günlük-burç

KOVA BURCU
Sevgili Kova; bugün fazla evden çıkmak istemeyebilir, çıkarsan da aile ziyaretlerine gidebilir ya da
ev alış verişi yapabilirsin. Gündelik işlerine odaklanarak, mutfakta veya evde ufak tefek işlerle uğraşabilirsin. Akrabalarına karşı daha hassas ve duyarlı olabilir, sezgilerine güvenerek onlara yardımcı olmak isteyebilirsin.

balık-burcu-günlük-burç

BALIK BURCU
Sevgili Balık; yaşamdan daha fazla keyif alabilir, aşk ilişkilerinde son derece duyarlı ve hassas davranabilir, romantik saatlere hazırlanabilirsin. Bugün kendine ve sevdiklerine zaman ayırabilir,
seni mutlu edecek organizasyonlara katılabilirsin. Duygularını dolu dizgin ifade edebilirsin.
 

Benzer konular


Geri
Üst