20 Eylül Günlük Burç Yorumları | Kogo Society Forum

20 Eylül Günlük Burç Yorumları

Lola 

Yönetici
Üyelik
3 Eylül 2019
Mesajlar
237
Cinsiyet
Kadın ♀️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Balık ♓
20 Eylül Günlük Burç Yorumları
koç-burcu-günlük-burç

KOÇ BURCU
Sevgili Koç; parasal konulara odaklandığın birkaç günün ardından bugün iletişim trafiğin hızlanabilir, beklenen anlaşmalar imzalanabilir. Yakın çevre, kardeşlerden gelen haberler seni mutlu ettiği kadar hızlı karara almaya da yöneltebilir. Ortaklardan, eşten veya iş birliklerinden maddi manevi fırsatlar doğabilir.

boğa-burcu-günlük-burç

BOĞA BURCU
Sevgili Boğa; bugün ticari faaliyetlerinde olumlu ve hızlı gelişmeler olabilir, anlaşmalardan, eğitim ve yolculuklardan kazanç sağlayabilirsin. Ancak gelişmeleri iyi değerlendirmeli, detayları atlamamalısın. Çalışma arkadaşlarınla ya da akrabalarınla ilişkilerinde tam bir uyum yakalayabilirsin.

ikizler-burcu-günlük-burç

İKİZLER BURCU
Sevgili İkizler; burcunda ilerlemeye başlayan Ay, son günlerde gösterdiğin çabanın görünür olmasını sağlayabilir. Hedef ve projelerinde yeniliklerin verdiği coşkuyla hemen harekete geçmek için istek duyabilir, arkadaşlar ve grupların sana kattığı heyecanı yaşayabilirsin. Aşk ve çocuklarla olan ilişkilerde keyifli gelişmeler olabilir.

yengeç-burcu-günlük-burç

YENGEÇ BURCU
Sevgili Yengeç; olayların hızla gelişmesine rağmen kendi içinde ikileme düşebilir, karar almak ve uygulamaya geçmek için birkaç gün bekleyebilirsin. Aileye ait kaynakların adil paylaşılması için kendi haklarından feragat edebilir, gerekirse taviz vererek uyumlu ve anlayışlı davranabilirsin.

aslan-burcu-günlük-burç

ASLAN BURCU
Sevgili Aslan; arkadaşlar ve gruplar içinde hareketli olabilir, kendini yenileyebilir, yaratıcı düşüncelerini paylaşabilirsin. Kardeşler veya yakın çevrenle var olan sorunları konuşarak çözebilirsin. Aynı zamanda romantik ve sosyal ilişkilerde de keyif verici haberler alabilir, gelişmeler yaşayabilirsin.

başak-burcu-günlük-burç

BAŞAK BURCU
Sevgili Başak; iş ve sosyal hayatında hareketlik yaşamaya başlamışken maddi konularda da olumlu gelişmeler meydana gelebilir. Anlaşmalar ve iş birliklerinden kazanç sağlayabilir, aracılık hizmetleri verebilirsin. Yapacağın görüşmelerde kıvrak zekanı gösterebilir, etkili sunumlar yapabilirsin.

terazi-burcu-günlük-burç

TERAZİ BURCU
Sevgili Terazi; yurt dışı, eğitim, yolculuklarla ilgili alacağın haberler geleceğe umutla bakmana yol açabilir, kendine güvenin artabilir. Özellikle sosyal medya paylaşımlarından beklediğin tepkiyi alabilir, romantik ilişkilerinde gelişmeler yaşayabilirsin. Uyumlu ve nazik tavrınla beğeni toplayabilirsin.

akrep-burcu-günlük-burç

AKREP BURCU
Sevgili Akrep; bugün duygularını bir tarafa bırakarak daha objektif olabilir, krizlere soğukkanlılıkla yaklaşabilirsin. Finansal konularda iş birlikleri ve anlaşmalar yaparak riski paylaştırabilir, tek başına sorunları çözmek zorunda kalmazsın. Perde arkası ilişkiler ve kulislerden işine yarayacak duyumlar alabilirsin.

yay-burcu-günlük-burç

YAY BURCU
Sevgili Yay; ikili ilişkiler ve ortaklıklardan yana hareketli bir gün geçirebilir; hem yakın hem sosyal ilişkilerinde geleceğe dair umut veren gelişmeler yaşayabilirsin. Karşı tarafın seni ikna etmesi beraber girişimlerde bulunmanızı sağlayabilir, ortak bir hedefe yönelebilirsiniz. Sana keyif veren ortamlara girebilir, kalabalıklar içinde olabilirsin.

oğlak-burcu-günlük-burç

OĞLAK BURCU
Sevgili Oğlak; çalışma hayatında görüşme ve anlaşmaların önem kazandığı birkaç gün seni bekliyor. Başarı elde edebilmek için farklı bir girişimde bulanabilir, yenilenmiş fikirlerinle ortaya çıkabilirsin. Bilgi toplama yeteneğini kullanarak hem aile hem de sosyal ilişkilerde ara bulucu olman gerekebilir.

kova-burcu-günlük-burç

KOVA BURCU
Sevgili Kova; yaşamdan keyif alacağın, sosyal ortamının hareketli olacağı bir gün geçirebilirsin. Geleceği fazla düşünmeden eyleme geçebilir, romantik ilişkilerinde hoş gelişmeler yaşayabilirsin. Sosyal medyadan doğan ticari fırsatları akıllıca kullanabilir, anlaşmalar yapabilirsin.

balık-burcu-günlük-burç

BALIK BURCU
Sevgili Balık; iletişimin ve fikir alış verişlerinin yoğun olduğu birkaç gün geçirebilirsin. Son zamanlarda yaptığın harcamalarını karşılamak, yeni kazanç yolları yaratmak için harekete geçebilirsin. Gayrimenkul alım satımı ya da yatırımlarıyla ilgili kredi görüşmeleri yapabilir, finansal iş birliklerine girişebilirsin.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

Yeni Konular

Geri
Üst