The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition Sistem Gereksinimleri​

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition Sistem Gereksinimleri

Profesyonel canavar avcısı Geralt of Rivia hakkındaki RPG destanının ikinci bölümü olan The Witcher 2: Assassins of Kings, şimdiye kadar PC'de piyasaya sürülen en ayrıntılı ve benzersiz rol yapma oyunlarından birini üretmek için olgun, düşündürücü bir hikayeyi anlatıyor.

Anlatılmamış bir kaos zamanı geldi. Güç ve etki mücadelesinde kudretli güçler perde arkasında çarpışıyor. Kuzey Krallıkları savaş için seferber oluyor. Ancak yürüyen ordular kanlı bir komployu durdurmaya yetmiyor...

Ana Özellikler

Sürükleyici, Olgun ve Doğrusal Olmayan Hikaye:
Başka hiçbir şeye benzemeyen bir fantastik dünyada geçen muazzam, duygu yüklü, doğrusal olmayan bir hikayeye dalın. Her kararın korkunç sonuçlara yol açabileceği karmaşık ve kapsamlı bir maceraya atılın. 4 farklı başlangıç ve 16 farklı son içeren, 40 saatin üzerinde anlatı odaklı oyuna katılın.

Muhteşem, Zahmetli ve Taktiksel Savaş: Dinamik aksiyonu iyi geliştirilmiş RPG mekaniğiyle benzersiz bir şekilde birleştiren bir savaş sistemi kullanarak savaşın. Hem yakın dövüş hem de menzilli seçeneklere sahip bir dizi benzersiz Witcher silahı kullanın. Çok çeşitli taktik seçenekleri kullanarak savaşa hazırlanın: İksirler hazırlayın, tuzaklar ve yemler kurun, sihir yapın ve düşmanlarınıza gizlice yaklaşın.

Gerçekçi, Geniş ve Tutarlı Oyun Dünyası: Kana susamış canavarlar ortalıkta dolaşırken, uğursuz olayların tüm popülasyonun hayatını şekillendirdiği derin ve zengin bir oyun dünyasını keşfedin. Çok sayıda, çeşitli yerleri keşfedin: canlı ticaret merkezlerinden hareketli maden kasabalarına, güçlü kalelere ve hisarlara; anlatacakları hikayeleri ve sakladıkları karanlık sırları keşfedeceksiniz.

Windows Sistem Gereksinimleri​

• EN DÜŞÜK:
    • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
    • İşlemci: Intel 2.2 GHz Çift Çekirdek veya AMD 2.5 GHz Çift Çekirdek
    • Bellek: 1.5 GB (Win XP), 2GB (Win Vista/Win 7)
    • Ekran Kartı: GeForce 8800 (512 MB) veya Radeon HD3850 (512 MB)
    • DirectX®:
    • Sabit Disk: 25GB
  • ÖNERİLEN:
    • İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7
    • İşlemci: Intel veya AMD Dört Çekirdek
    • Bellek: 3 GB (Win XP), 4GB (Win Vista/Win 7)
    • Ekran Kartı: GeForce 260 (1 GB) veya Radeon HD 4850 (1 GB)
    • DirectX®:
    • Sabit Disk: 25GB

MacOS Sistem Gereksinimleri​

• MİNİMUM:

• İşletim Sistemi: OS X 10.8.5 - x86 mimarisi için macOS 10.14 / x64 mimarisi için macOS 10.15 ve üzeri
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo / Apple Silicon (M1/M2) DESTEKLENMEZ
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Grafikler: GeForce GT 650M 512MB (1440x900'de, düşük), Radeon HD 5770 1GB (1440x900'de, düşük), Intel entegre grafik yonga setleri desteklenmiyor
  • Sabit Disk: 25 GB HD alanı

ÖNERİLEN:

• İşletim Sistemi: OS X 10.8.5 - x86 mimarisi için macOS 10.14 / x64 mimarisi için macOS 10.15 ve üzeri
  • İşlemci: Dört Çekirdekli Intel / Apple Silicon (M1/M2) DESTEKLENMEZ
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Grafikler: GeForce GTX 675MX 1 GB (1920x1080'de, orta), Radeon HD 6970M 1 GB (1920x1080'de, orta), Intel entegre grafik yonga setleri desteklenmiyor

SteamOS + Linux Sistem Gereksinimleri​

MİNİMUM:
  • İşletim Sistemi: Ubuntu 14.04, Linux Mint 17, Steam İşletim Sistemi
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo
  • Ekran Kartı: GeForce 9800 GT 512MB (1280x720, düşük)

Aşağıdaki sürücüleri öneriyoruz:
nVidia - nvidia ikili sürücüsü 331.38, 340.32 veya üzeri (343.13 beta'da şu anda sorunlar var)
AMD - fglrx ikili sürücüsü 14.4 rev 2 veya üzeri.

MESA tabanlı sürücüler (ör. "nouveau", "radeonsi") şu anda desteklenmemektedir.
Intel entegre grafikleri şu anda desteklenmemektedir.

ÖNERİLEN:
  • İşletim Sistemi: Ubuntu 14.04, Linux Mint 17, Steam İşletim Sistemi
  • İşlemci: Dört Çekirdekli Intel
  • Ekran Kartı: GeForce GT 640 1GB (1440x900, orta)

Geri