Call of Duty Modern Warfare Yasaklanacak Mı? | Kogo Society Forum

Call of Duty Modern Warfare Yasaklanacak Mı?

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik
2 Eylül 2019
Mesajlar
682
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Öfkeli
Call of Duty Modern Warfare Yasaklanacak Mı?

Call of Duty Modern Warfare Yasaklanacak Mı?


Yeni Call of Duty oyunu Modern Warfare, Türkiye’de satıştan kalkıyor ya da yasaklanıyor mu?

Oyun sektörü içerisinde konuya yakın kaynaklardan edindiğimiz bilgilere göre Call of Duty Modern Warfare Türkiye’de yasaklanıyor.

Henüz resmi kaynaklardan doğrulanmayan detayları aktarıyoruz, resmi duyuru ardından haberimizi güncelleyeceğiz. Yasağın Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından getirildiği ve oyunun fiziksel sürümlerinin satışının devam etmeyeceği aktarılıyor.

İddiayı doğrular nitelikteki durumlardan biri de dağıtımcı Aral’ın oyunun normal fiziksel sürümlerinin satışını sonlandırmış olması. Firmanın sitesine girdiğinizde artık ana sayfada Modern Warfare görmek mümkün değil. Sitede sadece 1500 TL’lik Dark Edition‘ın satıldığını görüyoruz ki stokları bittiğinde bu ürünün de yenilenip yenilenmeyeceği belirsiz.

Oyunun satıştan kalktığı bir başka platform da D&R. Siteye girdiğinizde yeni Modern Warfare hiçbir şekilde stoklarda mevcut değil.

Öte yandan oyunun dijital platformlardaki satışı devam etmekte. Bu da iddiayı henüz kesin olarak doğrulamaya engel. Burada bir engelleme olup olmayacağını zaman gösterecek.
 

Yeni Konular

Geri
Üst