Age of Empires IV: Anniversary Edition Sistem Gereksinimleri | Kogo Society Forum

Age of Empires IV: Anniversary Edition Sistem Gereksinimleri

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Uzaklaş

Age of Empires IV: Anniversary Edition Sistem Gereksinimleri​

Age of Empires IV: Anniversary Edition Sistem Gereksinimleri

Dünyanın dört bir yanından milyonlarca oyuncuya eğlenceyi yaşattığı ilk yılını kutlayan ödüllü ve çok satan strateji serisi, sizi dünyayı değiştiren destansı tarihi savaşların merkezine koyarak Age of Empires IV: Anniversary Edition ile devam ediyor.

İmparatorluğunuzu çarpıcı 4K görsel uyumlulukla uçsuz bucaksız manzaralarda genişletmenin hem bilindik hem de yenilikçi yollarını sunan Age of Empires IV: Anniversary Edition; yepyeni medeniyetler, yeni haritalar, oyun içi ek güncellemeler, diller, yeni ustalıklar, zorluklar, sataşmalar ve hileler dahil olmak üzere bir dizi ücretsiz yeni içerikle gelen bu kutlama amaçlı yeni sürümde gelişmiş bir gerçek zamanlı strateji oyununu bir üst seviyeye taşıyor - tüm içerikler tarihin izini daha yoğun taşıyan inanılmaz bir değere sahip!

Windows Sistem Gereksinimleri
  • MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit | Windows 11 64bit
    • İşlemci: Intel Core i5-6300U veya AMD Ryzen 5 2400G | AVX destekli CPU gerekli
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: Intel HD 520 veya AMD Radeon RX Vega 11
    • DirectX: Sürüm 12
    • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
  • ÖNERİLEN:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: Windows 10 64bit | Windows 11 64bit
    • İşlemci: 3,6 GHz 6 çekirdekli (Intel i5) veya AMD Ryzen 5 1600 | AVX destekli CPU gerekli
    • Bellek: 16 GB RAM
    • Ekran Kartı: Nvidia GeForce 970 GPU veya AMD Radeon RX 570 4GB VRAM'li GPU
    • DirectX: Sürüm 12
    • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan
    • İlave Notlar: 4 GB of video RAM and 16 GB of system RAM

Geri