12 Ekim 2023 Perşembe Günlük Burç Yorumları | Kogo Society Forum

12 Ekim 2023 Perşembe Günlük Burç Yorumları

CrypticaL 

Düttürü Dünya..
Yönetici
Üyelik
2 Eylül 2019
Mesajlar
1,015
Cinsiyet
Erkek ♂️
İlişki Durumu
İlişkim Var
Burcu
Kova ♒
Ruh Hali
Üzgün

12 Ekim 2023 Perşembe Günlük Burç Yorumları​


koc-burcu-gunluk-yorumlari-png.361

KOÇ BURCU (21 Mart ~ 20 Nisan)
12 Ekim 2023 Perşembe Koç Burcu Günlük Yorumu ;

Güne tüm enerjinizle başlamaya hazır görünüyorsunuz! Bugün meşgul olsanız bile yakınınızdaki birine zaman ayırmanız gerekecek. Sabah saatlerinde aile üyelerinle aranızda gerilim, stres olabilir. Dünyanın bizi sevmesini, onaylamasını, bardaklarımızı doldurmasını ne kadar beklersek hayal kırıklığına uğramaya da o kadar devam edeceğiz.

boga-burcu-gunluk-yorumlari-png.359

BOĞA BURCU (21 Nisan ~ 20 Mayıs)
12 Ekim 2023 Perşembe Boğa Burcu Günlük Yorumu ;

Uzakta yaşayan tanıdıkların, uzun zamandır görmediğin yakınların, seyahat planların, eğitimin, uluslararası ticaret işlerin ve hukuki konuların yer alıyor. Kuruluşunuzda terfi alma veya imrenilen bir görev alma şansınız parlak görünüyor. Akademik alanda iyi bir ilerleme kaydediyorsunuz. Dünya sana sırtını dönse bile kendini göstermeye hazır mısın? Kendini adadığın görev korkak ve güzel insanlara göre değil.

ikizler-burcu-gunluk-yorumlari-png.360

İKİZLER BURCU (21 Mayıs ~ 21 Haziran)
12 Ekim 2023 Perşembe İkizler Burcu Günlük Yorumu ;

Sağlık problemleriniz çıkabilir, ertelediğiniz küçük çaplı rahatsızlıklar büyük olarak geri dönebilir. Aynı zamanda kendi sağlığın ya da yakınlarının sağlığıyla ilgili de bazı görüşmeler yapman mümkün. Ekstra iş yükü başınızı ağrıtabilir ve fazla mesai yapmanıza neden olabilir, ancak bu yalnızca geçici bir aşama olacaktır.

yengec-burcu-gunluk-yorumlari-png.366

YENGEÇ BURCU (22 Haziran ~ 22 Temmuz)
12 Ekim 2023 Perşembe Yengeç Burcu Günlük Yorumu ;

Günün ilk yarısında ikili ilişkiler, özel hayatın, iş birliklerin, ortaklıkların ve ticari görüşmelerinle ilgili destekleyici etkiler altında olacaksın. Enerjiniz ve dinamizminizle yeni bir girişime atılmaya hazır olduğunuzu hissediyorsunuz. Yakınınızdan birinin sizi desteklemesini bekleyin. Sağlıklı bir ortam oluşturmak formda kalmanıza yardımcı olacaktır. Koşulların sizi karamsar ve büyülü biri yapmasına izin vermeyin.

aslan-burcu-gunluk-yorumlari-png.356

ASLAN BURCU (23 Temmuz ~ 22 Ağustos)
12 Ekim 2023 Perşembe Aslan Burcu Günlük Yorumu ;

Günün ilk yarısında finansal konularla, geri planda yürüttüğün işlerle ya da sağlığınla ilgili birtakım gündemlerin olabilir, görüşmeler yapabilirsin. Ruh halinizdeki değişimleri kontrol altında tutun çünkü bunlar çalışma atmosferini bozmakla tehdit ediyor. Egzersiz yaparken aşırı zorlamayın. Sağlık alanında yaşanan sorunlar tamamen ortadan kalkma belirtileri gösteriyor.

basak-burcu-gunluk-yorumlari-png.358

BAŞAK BURCU (23 Ağustos ~ 22 Eylül)
12 Ekim 2023 Perşembe Başak Burcu Günlük Yorumu ;

Sabah saatlerinde ilişkilerinle, sağlığınla, yapacağın görüşmelerle alakalı birtakım streslerin ve huzursuzlukların olabilir. Ne istediğinizi netleştirin ve bunu başarmak için sağlam adımlar atın. Finansal açıdan tüm yumurtaları aynı sepete koymamak önemlidir.

terazi-burcu-gunluk-yorumlari-png.364

TERAZİ BURCU (23 Eylül ~ 23 Ekim)
12 Ekim 2023 Perşembe Terazi Burcu Günlük Yorumu ;

Yeni kazanç fırsatların ve para girişlerin olabilir. Aynı zamanda sağlığınla ilgili de bazı görüşmeler yapman mümkün olabilir. Bir anlaşmadaki iyi bir komisyon muhtemelen banka bakiyenizi sağlıklı hale getirecektir. Yaratıcı insanlar, çalışmaları sıcak kek gibi satılacağından kâr elde edebilirler.

akrep-burcu-gunluk-yorumlari-png.355

AKREP BURCU (24 Ekim ~ 22 Kasım)
12 Ekim 2023 Perşembe Akrep Burcu Günlük Yorumu ;

Tamamlanmış bir proje size aradığınız tanınmayı sağlayacaktır. Yeni imzaladığınız bir anlaşma çok fazla kâr vaat ediyor. Sosyal hayatın, iletişimin, görüşmelerin aktif olabilir. Sosyal çevrenden, fikrine önem verdiğin kişilerle önemli görüşmeler yapabilirsin.

yay-burcu-gunluk-yorumlari-png.365

YAY BURCU (23 Kasım ~ 21 Aralık)
12 Ekim 2023 Perşembe Yay Burcu Günlük Yorumu ;

Ailenle geri planda yürüttüğün işler açısından ya da kendine saklamak istediğin işlerin açısından da destekleyici etkiler altında olacaksın. Aceleyle yapılan her şey hatalara katkıda bulunabilir.

oglak-burcu-gunluk-yorumlari-png.363

OĞLAK BURCU (22 Aralık ~ 20 Ocak)
12 Ekim 2023 Perşembe Oğlak Burcu Günlük Yorumu ;

İş yerinde tempoyu koruyabilecek ve görevlerinizin çoğunu tamamlayabileceksiniz. Aile büyükleriyle ya da hayatındaki otorite figürleriyle bir araya gelebilir, görüşmeler yapabilir ve keyifli vakit geçirebilirsin. Güçlü bir konumda olmak bazen iki ucu keskin bir kılıç gibi hissedilebilir.

kova-burcu-gunluk-yorumlari-png.362

KOVA BURCU (21 Ocak ~ 18 Şubat)
12 Ekim 2023 Perşembe Kova Burcu Günlük Yorumu ;

Sosyal bir gün değil kabuğuna çekileceksin. Evde battaniyeye sarılıp yatma günü ilan et. Yakınınızdaki birinin hem nakit hem de ayni olarak yardımınıza ihtiyacı olabilir, bu yüzden hazırlıklı olun. Aslında işinize yarayan şeylerin farkına varın. Aynı zamanda ihtiyacınız olan yerde direnişinizi bırakın. Unutmayın, eski kalıplardan kurtuluyorsunuz.

balik-burcu-gunluk-yorumlari-png.357

BALIK BURCU (19 Şubat ~ 20 Mart)
12 Ekim 2023 Perşembe Balık Burcu Günlük Yorumu ;

Eğitim, ticaret ve iletişim konuları açısından destekleyici etkiler altında olacaksın. Egzersiz yapma günü olabilir. Egzersiz yaparak sağlığınıza yön verebilirsiniz. Meditasyona başladıkça zihinsel gerilimler kaybolur. Küçük dedikodulara kapılmayın. Vücudunuzun ihtiyaçlarına uyum sağlamak ve derinden beslenmiş hissetmek için kutsal bedeninize ihtiyaç duyduğu şeyleri vermekle ilgilidir.


~~~~~~~~~~~~~~~~~Burç Yorumu, Burç Yorumları, Günlük Burç Yorumu, Günlük Burç Yorumları, Koç Burcu Yorumu, Günlük Koç Burcu Yorumu, Boğa Burcu Yorumu, Günlük Boğa Burcu Yorumu, İkizler Burcu Yorumu, Günlük İkizler Burcu Yorumu, Yengeç Burcu Yorumu, Günlük Yengeç Burcu Yorumu, Aslan Burcu Yorumu, Günlük Aslan Burcu Yorumu, Başak Burcu Yorumu, Günlük Başak Burcu Yorumu, Terazi Burcu Yorumu, Günlük Terazi Burcu Yorumu, Akrep Burcu Yorumu, Günlük Akrep Burcu Yorumu, Yay Burcu Yorumu, Günlük Yay Burcu Yorumu, Oğlak Burcu Yorumu, Günlük Oğlak Burcu Yorumu, Kova Burcu Yorumu, Günlük Kova Burcu Yorumu, Balık Burcu Yorumu, Günlük Balık Burcu Yorumu
 

Geri
Üst